0 Місто Львів:  ico phone1  +38(063)770-99-66   ico phone1  +38(098)257-70-72  ico phone1  +38(066)254-66-88  

Що робити коли гріється ноутбук? Чому гріється ноутбук?

Ви помітили, що Ваш ноутбук голосно працює? Сильно шумить, перегрівається, а часом вимикається під час роботи? Про основні причини такої поведінки ноутбука Ви можете дізнатися з нашої статті.

По-перше - ноутбук не може не грітися. Це основне правило. Інше питання, що коли датчики фіксують рівень температури вище 80С, тоді варто не тільки замислитися про причини, а й якнайшвидше усунути джерело перегріву.
Всі сучасні комп'ютери при підвищеному навантаженні нагріваються і це факт. Якщо Ваш комп'ютер не нагрівається, то Ви, напевно, тримаєте його в коробці на полиці ))) .

Як будь-який користувач, активно використовує ноутбук в повсякденному житті, Ви напевно не втрачаєте можливість вдало розташуватися в кріслі, сісти на ліжко і поставити поруч ноутбук. У разі посиденьок в кріслі, ноутбук ставитися на коліна, якщо ж сідаєте на ліжко, то він ставиться на покривало. А якщо Ви ще й любитель пограти в «іграшки» на ноутбуці, то, швидше за все, Ви досить часто стикаєтеся з тим, що перегрівається ноутбук.

Почнемо по порядку. Купуючи ноутбук, Ви читаєте інструкцію, де чітко сказано: «не закривати вентиляційні отвори»! І якщо перший час так, всі носяться з ноутбуком і здувають пилинки, боячись зайвий раз щось поруч поставити, то через деякий час, звикнувши до нього, ми не лише ставимо його на ліжко, а і п'ємо і їмо, не відриваючись від монітора.

Що відбувається з ноутбуком, коли він стоїть на ліжку?

По-перше, через тканину не пропускається повітря яке необхідне для здійснення вентиляції.

По-друге, вентиляційний отвір втягує всі волокна матеріалу, на якому стоїть ноутбук, тобто нитки, шматочки тканини, все це потрапляє всередину комп'ютера.

Далі, якщо Ви є власником домашньої тварини, то вся шерсть теж затягується в систему вентиляції. У результаті всередині комп'ютера, крім звичайного пилу, який створює проблеми, щей виявляється мотлох, який в підсумку може призвести до поломки ноутбука. Вовна, пил, нитки - все це забивається систему охолодження портативного комп'ютера, і підвищує температуру всередині корпусу. У свою чергу ноутбук «гальмує», «зависає», шумить, ноутбук періодично сам вимикається, як наслідок виходить з ладу відеокарта, а в особливо запущених випадках, все може закінчитися плачевно.

Що в такому випадку робити запитаєте Ви? Тобто якщо симптоми вже, як то кажуть «на лице», то самим краще нічого не робити! Ми настійно рекомендуємо зателефонувати за номером тел. (063)770-99-66 або звернутися в наш сервісний центр Starcom Service. Так як це досить складна робота, яку повинен виконувати кваліфікований фахівець. У сервісному центрі Вашому ноутбуку проведуть апаратну профілактику. А саме, почистять ноутбук від пилу і бруду, замінять стару термопасту на нову, а також змажуть всі деталі системи охолодження. Повторювати процедуру для коректної роботи необхідно хоча б раз на рік.

Після очищення корпусу від пилу і бруду і, так би мовити, для профілактики, постарайтеся слідувати простим правилам: не ставте ноутбук на коліна і ліжко, або ж, якщо Ви хочете зручно розташуватися з ноутбуком, придбайте спеціальний столик, який не буде закривати вентиляційні отвори. А в деяких столиках навіть передбачена додаткова система вентиляції.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.57 (7 Голосов)
Ми в соціальних мережах :

      Вы здесь: Home Цікаві статті Що робити коли гріється ноутбук? Чому гріється ноутбук?