0 Місто Львів:  ico phone1  +38(063)770-99-66   ico phone1  +38(098)257-70-72  ico phone1  +38(066)254-66-88  

Ремонт ноутбуків у Львові

 Ремонт ноутбуків Львів    Якщо Ваш ноутбук або нетбук не працює, не включається або гальмує то компанія Star Service може Вам допомогти. Ремонт ноутбуків - один із пріоритетних напрямків діяльності компанії. Налаштування комп'ютера, ремонт, оптимізація, збільшення продуктивності комп'ютера, налаштування Windows/Linux, підбір драйверів, діагностика несправностей - все це якісно і швидко виконає фахівець у Вас вдома або в мережі сервісних центрів.

   На сьогоднішній день наша компанія займається ремонтом ноутбуків таких виробників як: HP, Apple, Asus, Sony, Acer, Samsung, Lenovo, Toshiba. Також ми пропонуємо послугу з налаштування ноутбуків Samsung, Fujitsu-Siemens, HP та інших.

Виїзд майстра додому безкоштовний! Діагностика ноутбука безкоштовна!

   Апаратна профілактика чи апаратний ремонт ноутбука в більшості випадків можливі тільки в межах спеціалізованої майстерні. Тому настійно не рекомендуємо експерементувати з Вашим улюбленцем ноутбуком чи нетбуком, а зателефонувати нам за номером тел. (063)770-99-66. Наші фахівці нададуть Вам кваліфіковану консультацію та оцінять приблизну вартість ремонту. Точну вартість ремонту можна дізнатися тільки після детальної діагностики.

  Також ми займаємося праграмною профілактикою та модернізацією ноутбуків. В деяких випадках можна попередити дорогий ремонт ноутбука, тобто якщо Ви бачите що Ваш ноутбук сильно гріється, то небхідно скоріш за все почистити систему охолодження і замінити термо пасту. Можна звісно ж не звертати на це увагу, але як правило це призводить до виходу з ладу ноутбука, а також великих витрат на його ремон. Наприклад, якщо чистка ноутбука вартує 150-200грн. то заміна графічного процесора від 700грн.

  Можлива також модернізація ноутбука, тобто збільшення його потужності і відповідно продуктивності. Якщо це звісно дозволяє сама машина. 

Короткий перелік послуг з ремонту ноутбуків:

 Діагностика ноутбука
 Ремонт відеокарти
 Заміна відеокарти
 Заміна матриці
 Заміна клавіатури
 Ремонт материнської плати
 Заміна материнської плати
 Модульна заміна
 Відновлення втрачених даних

 Короткий перелік послуг з профілактики та модернізіції ноутбуків:

 Чистка системи охолодження
 Заміна термопасти
 Заміна приводів дисків
 Розширення об'єму оперативної пам'яті
 Заміна жорсткого диска на диск більшої ємності
 Заміна акумуляторів на більш ємкі
 Заміна системної плати і процесора

З повним переліком послуг можна ознайомитись скачавши Прайс лист!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.67 (6 Голосов)
Ми в соціальних мережах :

      Вы здесь: Home Ремонт ноутбуків