0 Місто Львів:  ico phone1  +38(063)770-99-66   ico phone1  +38(098)257-70-72  ico phone1  +38(066)254-66-88  ico skype1  StarService.com.ua   ico mail1 Support(at)starservice.com.ua

Встановлення, налаштування операційних систем у Львові

Встановлення операційних систем Львів Компанія Starcom Service також допоможе Вам встановити або налаштувати будь-яку операційну систему існуючу на сьогоднішній день (Ubuntu, Windows XP, Windows 7, Windows 8). Тепер для того щоб встановити Windows чи Linux у м Львів достатньо лише зателефонувати нам.

 Операційна система - це той компонент сучасного комп'ютера, без якої він так і залишиться простою купою заліза і пластику. Вибір операційної системи залежить від вимог, що пред'являються до комп'ютера і рівня компетенції користувача. Найбільш популярною у всьому світі на даний момент є ОС Windows. Її переваги очевидні і перераховувати їх зайвий раз просто немає сенсу. Але, незважаючи на всі ці переваги, Windows - дуже вразлива система і, щоб забезпечити максимальну надійність роботи, потрібно прийняти цілий ряд запобіжних заходів і періодично виконувати перевстановлення цієї ОС.

Наша компанія надає широкий спектр послуг з встановлення, перевстановлення і налаштування ОС Windows, Linux різних версій, а також років випуску.

Встановлення ОС Windows чи сімейства Linux проводиться у такій послідовності:

• Спочатку спеціаліст відформатує жорсткий диск.
• Проводиться розбиття жорсткого диску на розділи за допомогою спеціалізованого програмного продукту.
• Власне саме встановлення операційної системи (Ubuntu, Windows XP, Windows 7, Windows 8).
• Проводиться тонке налаштування комп'ютера, а також встановлюються всі необхідні драйвера і утиліти, потрібні для подальшої стабільної роботи ОС.

Якщо проводиться повторне встановлення ОС, то дуже важливо не втратити при цьому важливу інформацію (папки, файли, адреси та електронну пошту і т.д.). Ми гарантуємо збереження всієї Вашої інформації!

Для наших майстрів встановлення або перевстановлення ОС, а також подальший пошук драйверів і додаткових утиліт - це справа однієї чи двох годин. Якщо Ви ще жодного разу не стикалися з процесом встановлення (перевстановлення) ОС, то цей процес може зайняти у Вас кілька днів. Більш того, при самостійному встановленні (перевстановленні) ОС, є ризик втрати важливої інформації, що зберігається на Вашому комп'ютері.

Налаштування Windows, Linux:

  На перший погляд здається, що зробити налаштування ОС після встановлення досить нескладно, проте, насправді, робити це повинні професіонали. Любительські налаштування часто ведуть до того, що функціональні можливості Вашого ПК або ноутбука сильно знижуються, а частина програм взагалі просто перестає працювати. Корінь проблеми в тому, що при налаштування ОС Windows чи сімейства Linux потрібен грамотний підхід до підбору драйверів. Безумовно, якщо є інсталяційний диск з необхідними драйверами - це вже половина справи. Але що робити, якщо по якихось причинах диску з драйверами немає під рукою? В такому випадку Вам зможуть допомогти наші спеціалісти, які зможуть якісно здійснити налаштування ОС, а також будь-якого іншого програмного продукту. Таким чином Ви не тільки заощадите час, але і будете впевнені у якості роботи ОС.

Іноді наші клієнти ставлять питання про доцільність налаштування ОС після встановлення, маючи на увазі факт наявності автоматичних налаштувань. Однак у дійсності, автоматичні налаштування є занадто шаблонними і підходять далеко не всім користувачам. Фахівці Starcom Service допоможуть налаштувати Вашу операційну систему, виходячи з Ваших потреб.

Встановлення ОС Windows, чи сімейства Linux на ноутбук:

  В даний час практично неможливо придбати ноутбук без встановленої на ньому ОС. Але чи підходить вона Вам? Все частіше і частіше продаються ноутбуки з встановленою Windows 8, але судячи з практики великий відсоток покупців бажає користуватися звичною Windows 7. Наші фахівці допоможуть вирішити цю проблему всього за кілька годин. Буде виконане перевстановлення Windows 8 із заміною її на Windows 7 або будь-яку іншу ОС. Буде також здійснено встановлення всіх необхідних драйверів і налаштування внутрішніх параметрів ОС для того, щоб Ви мали можливість користуватися власним персональним (або офісним) комп'ютером на максимальній швидкості і з найбільшою зручністю. Пам'ятайте, що продуктивність Вашого ПК в сучасному інформаційному столітті багато в чому залежить від швидкості роботи! Не варто нехтувати цим фактором.

З Starcom Service Ви забудете, що таке проблеми з комп'ютером. Ми пропонуємо професійне та якісне встановлення будь-якої версії Windows чи сімейства Linux у Львові.

Відновлення, оптимізація операційних систем:

  Оптимізована Windows отримує приріст продуктивності до 170% від своєї колишньої потужності! Це реальне прискорення роботи Вашого комп'ютера.

  Якщо Ваш комп'ютер гальмує, самостійно вимикається, дуже довго завантажується - можливо ще не все втрачено. Спеціаліст нашого сервісного центру допоможе Вам відновити операційну систему без серйозних втрат. Ремонт комп'ютерів не завжди має на увазі під собою усунення апаратної несправності! Часом досить просто натиснути потрібні кнопки ...

  Компанія Starcom Service також виконує ремонт ноутбуків. Наші фахівці підберуть всі необхідні драйвера для Вашого ноутбука.

Для того щоб встановити операційну систему Windows чи сімейства Linux достатньо лише, звернутися в нашу компанію у Львові, або зателефонувати за номером тел. (063)770-99-66.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 (4 Голосов)
Ми в соціальних мережах :

 

      
Знайти нас на Google+
Вы здесь: Home Налаштування Windows/Linux