0 Місто Львів:  ico phone1  +38(063)770-99-66   ico phone1  +38(098)257-70-72  ico phone1  +38(066)254-66-88  

Налаштування SMART TV у Львові

   Ви купили телевізор з функцією Smart, але при цьому не можете знайти часу самостійно розібратися з його налаштуванням? Пропонуємо Вам скористатися нашою послугою - Налаштування Smart TV у Львові. Ми швидко підключимо і налаштуємо Смарт ТВ в зручні для Вас день і час. Ви дізнаєтеся багато нового та цікавого !!!

   На сьогоднішній день вже багато користувачів обзавелися телевізорами з функцією Smart, але далеко не всі знають про можливості таких телевізорів. Одним з багатьох переваг таких телевізорів можна вважати можливість перегляду IPTV. Для тих хто не знає, IPTV являє собою сучасне цифрове телебачення, яке набагато перевершує за якістю картинки і звукового супроводу більшість аналогових каналів.

   З IPTV Ви зможете переглядати безліч каналів різної тематики. Існує кілька способів підключити IPTV телебачення до телевізора. Хочеться відзначити, що для підключення IPTV в багатьох випадках потрібно наявності спеціальної приставки, якщо Ваш телевізор має функцію Smart, то наявнісь приставки Вам не буде потрібно.

   Використання IPTV телебачення буде можливо завдяки встановлення на телевізор спеціального додатку. Варто відзначити, що не всі телевізори вийде налаштувати на відтворення IPTV таким методом. 

   Перш ніж встановлювати і налаштовувати віджет для перегляду IPTV на телевізорі, Ви повинні підключити телевізор до Інтернету. Не будемо загострювати на цьому увагу, всі подробиці даного підключення кабелем або за допомогою Wi-Fi ми вже розбирали. Тільки після того, як Ви здійснили працездатне підключення телевізора до Інтернету, можна починати процедуру встановлення необхідного віджету.

   Ще однією важливою перевагою телевізорів з фунцією Smart, є можливість доступу до різного роду медіаконтенту в Інтернеті (фільми, музика, фотографії).

Наші послуги:

• Підключення телевізора до Інтернету (проводове або Wi-Fi).
• Встановлення та налаштування віджетів для Smart-TV.
• Встановлення програм для перегляду on-line фільмів, серіалів і т.д.
• Встановлення та налаштування IPTV (цифрового Інтернет телебачення більше 100 каналів).
• Оновлення ТВ до останньої версії.
• Професійна настройка зображення (яскравість, контрастність, чіткість).
• Підключення кабельного та супутникового телебачення (за бажанням).
• Монтаж телевізора на стіну будь-якої складності (за додаткову плату).

Для того щоб замовити послугу налаштування Smart TV у Львові або отримати консультацію достатньо лише зателефонувати нам за номером тел. (063)770-99-66.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.46 (13 Голосов)
Ми в соціальних мережах :

      Вы здесь: Home Налаштування SMART TV