0 Місто Львів:  ico phone1  +38(063)770-99-66   ico phone1  +38(098)257-70-72  ico phone1  +38(066)254-66-88  ico skype1  StarService.com.ua   ico mail1 Support(at)starservice.com.ua

test

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.67 (3 Голосов)

Налаштування SMART TV у Львові

   Ви купили телевізор з функцією Smart, але при цьому не можете знайти часу самостійно розібратися з його налаштуванням? Пропонуємо Вам скористатися нашою послугою - Налаштування Smart TV у Львові. Ми швидко підключимо і налаштуємо Смарт ТВ в зручні для Вас день і час. Ви дізнаєтеся багато нового та цікавого !!!

   На сьогоднішній день вже багато користувачів обзавелися телевізорами з функцією Smart, але далеко не всі знають про можливості таких телевізорів. Одним з багатьох переваг таких телевізорів можна вважати можливість перегляду IPTV. Для тих хто не знає, IPTV являє собою сучасне цифрове телебачення, яке набагато перевершує за якістю картинки і звукового супроводу більшість аналогових каналів.

   З IPTV Ви зможете переглядати безліч каналів різної тематики. Існує кілька способів підключити IPTV телебачення до телевізора. Хочеться відзначити, що для підключення IPTV в багатьох випадках потрібно наявності спеціальної приставки, якщо Ваш телевізор має функцію Smart, то наявнісь приставки Вам не буде потрібно.

   Використання IPTV телебачення буде можливо завдяки встановлення на телевізор спеціального додатку. Варто відзначити, що не всі телевізори вийде налаштувати на відтворення IPTV таким методом. 

   Перш ніж встановлювати і налаштовувати віджет для перегляду IPTV на телевізорі, Ви повинні підключити телевізор до Інтернету. Не будемо загострювати на цьому увагу, всі подробиці даного підключення кабелем або за допомогою Wi-Fi ми вже розбирали. Тільки після того, як Ви здійснили працездатне підключення телевізора до Інтернету, можна починати процедуру встановлення необхідного віджету.

   Ще однією важливою перевагою телевізорів з фунцією Smart, є можливість доступу до різного роду медіаконтенту в Інтернеті (фільми, музика, фотографії).

Наші послуги:

• Підключення телевізора до Інтернету (проводове або Wi-Fi).
• Встановлення та налаштування віджетів для Smart-TV.
• Встановлення програм для перегляду on-line фільмів, серіалів і т.д.
• Встановлення та налаштування IPTV (цифрового Інтернет телебачення більше 100 каналів).
• Оновлення ТВ до останньої версії.
• Професійна настройка зображення (яскравість, контрастність, чіткість).
• Підключення кабельного та супутникового телебачення (за бажанням).
• Монтаж телевізора на стіну будь-якої складності (за додаткову плату).

Для того щоб замовити послугу налаштування Smart TV у Львові або отримати консультацію достатньо лише зателефонувати нам за номером тел. (063)770-99-66.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.36 (7 Голосов)

Телебачення IPTV, OTT (STB)

  Перегляд телевізійних програм на планшетному комп'ютері або смартфоні вже не є чимось незвичайним і екзотичним, так само, як недавно увійшло в наше життя і IPTV. При цьому абоненту не важливі технічні відмінності в технологіях доставки контенту - він просто хоче дивитися улюблені фільми, відеозаписи та телепередачі де завгодно, коли завгодно і на будь-якому пристрої, будь то планшет, смартфон або телевізор з сеттоп-боксом.

  На жаль, з точки зору операторів ситуація виглядає дещо складніше. У традиційному IPTV сервер відправляє клієнту відео потік фіксованою пропускної здатності. Протоколом транспортного рівня, як правило, є UDP або RTP, при цьому більші значення джиттера і втрати пакетів призводять до значного погіршення якості зображення. Більше того, проходження UDP / RTP-пакетів через міжмережеві екрани в більшості випадків утруднене, що унеможливлює використання даних протоколів для мовлення IPTV-каналів через відкриті (які не належать одному оператору) мережі.

  Зазначені обмеження не дозволяють застосовувати традиційні схеми IPTV-мовлення для надання нових послуг - Television-Over-The-Top (OTT) і Multiscreen Delivery (мовлення одного контенту на різні типи кінцевих пристроїв).


  Що таке OTT і які його відмінності від традиційного IPTV можна дізнатися в цій статті. Тут згадаємо лише, що основною відмінністю OTT від IPTV є відсутність прив'язки абонента до мережі оператора - для перегляду телеканалів за технологією OTT потрібні лише комп'ютер (сеттоп-бокс), доступ в Інтернет з певною пропускною здатністю (зазвичай до 3 Мбіт / с) і позитивний баланс на рахунку абонента у OTT-провайдера.


  Multiscreen Delivery дозволяє користувачам отримувати доступ до контенту з різних кінцевих пристроїв - персональних комп'ютерів, сеттоп-боксів, планшетних комп'ютерів і смартфонів. У загальному випадку, це може бути реалізовано за допомогою різних технологій, які об'єднуються під однією назвою - Adaptive HTTP Streaming (адаптивне мовлення поверх протоколу HTTP).   При цьому один вхідний відео потік перетвориться в кілька вихідних, кожен з яких має різний дозвіл (швидкість) і упакований в певний контейнер, який потім розбивається на сегменти і передається по HTTP-протоколу. Кожна зв'язка «дозвіл + контейнер» призначена для передачі по каналах з різною пропускною здатністю. Наприклад, потоки з низьким бітрейтом передаються на смартфони і планшети, які зазвичай підключаються до інтернету по відносно низькошвидкісних бездротових каналах і володіють невеликими ресурсами для декодування, а потоки з великим бітрейтом і високим дозволом передаються на комп'ютери і сеттоп-бокси, при цьому бітрейт потоку може адаптивно змінюватися залежно від доступної смуги пропускання або навантаження на ЦП приймального пристрою.


  Основні області застосування Multiscreen Delivery і Adaptive HTTP Streaming - це VOD і OTT, тому й розглядати дані технології слід спільно.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (2 Голосов)

test

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.38 (4 Голосов)

Встановлення і налаштування локальних мереж у Львові

Встановлення і налаштування локальних мереж Львів

Існує помилкова думка, що для встановлення локальної мережі потрібні значні грошові вкладення. Навпаки, перевагою локальних мереж є серйозне збільшення ефективності роботи офісу при мінімальних грошових вложенях.

Якщо у штабі організації налічується більше двох комп’ютерів, стає ефективним використання локальної мережі.

 Це дасть можливість вирішувати комплексні та віддалені завдання набагато більш ефективно завдяки зв'язку комп'ютерів між собою.

Коректне встановлення та налаштування локальної мережі в організації дозволяє:

• Підвищити продуктивність праці.
• Забезпечити кожного співробітника індивідуально настроєним для нього доступом в Інтернет зі змінними правами.
• Заощадити на офісній техніці, завдяки спільному використанню принтера та інших пристроїв.
• Віддалений роздрук документів (не доводиться ходити від одного комп'ютера до іншого).
• Спільне використання в мережі сканера, жорсткого диска і т.д.
• Швидкий обмін інформацією між співробітниками.
• Спільне використання 1С, спеціалізованих бухгалтерських, юридичних та інших програм.
• Можливість доступу з будинку до файлів, розташованих на робочому комп'ютері.
• Чат і відечат (для відеочату потрібні ще вебкамери).

Також встановлення локальної мережі - ідеальне рішення для людей, які люблять грати ігри по мережі, а також просто обмінюватися інформацією і при цьому знаходяться поруч (в одній квартирі, або по сусідству).

У перелік робіт з встановлення та налаштування локальної мережі входить:

• Проведення передпроектного дослідження.
• Початковий виїзд майстра для аналізу існуючої ситуації.
• Прийняття рішень щодо вибору мережевого обладнання, маршруту прокладки кабелю, програмного комплексу.
• Визначення вартості та термінів виконання замовлення.
• Проектування мережі
Закупівля, доставка і встановлення мережевого обладнання і серверного програмного забезпечення.
• Налаштування і тестування локальної мережі.
• Навчання персоналу.
• Гарантійне технічне обслуговування встановленої мережі ( за додаткову плату).

Додаткові послуги:

Налаштування розмежування прав доступу до локальних ресурсів та Інтернет для різних груп користувачів, налаштування проксі серверу, встановлення обмежень (квоти) на швидкість і обсяг даних які завантажуються з Інтернету для різних груп користувачів, резервування Інтернет-каналу, автоматичне перемикання на резервний Інтернет-канал у разі збою основного (резервування Інтернет-каналу).

Наші майстри розрахують навантаження на мережу з урахуванням того, чим займається кожен співробітник. Запорукою майбутнього успіху є можливість встановлення і правильного налаштування сучасної локальної мережі з правильно обраною топологією і мережевим обладнанням.

Starcom Service - це гарантія стабільності та стійкості Вашої мережі!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (4 Голосов)
Ми в соціальних мережах :

 

      
Знайти нас на Google+

 

© 2011 STARCOM SERVICE VASYL MAZEPA

Вы здесь: Home Uncategorised