0 Місто Львів:  ico phone1  +38(063)770-99-66   ico phone1  +38(098)257-70-72  ico phone1  +38(066)254-66-88  ico skype1  StarService.com.ua   ico mail1 Support(at)starservice.com.ua

Інтернет телебачення у Львові

internet tv

Дозвольте Вашому телевізору стати центром розваг в будинку з ТВ приставкою на Android!

  Інтернет, ТБ, ігри, фільми, навчання, спілкування - все це на великому екрані телевізора! Тільки уявіть собі гру в знамениті Angry Birds, перегляд онлайн-відео з Megogo в HD або відео-спілкування з друзями по Skype - всі ці можливості відкриє Андроїд приставка для телевізора! Це не просто SMART TV, це набагато більше!
  Андроїд приставка сьогодні є невід'ємним атрибутом сучасної людини. З огляду на стрімкий ривок розвитку сучасних технологій, щорічно з'являється все більша кількість цікавих і унікальних гаджетів, які поступово стають звичними для всіх. Кожний новий пристрій несе в собі унікальні можливості, які, найчастіше, спрямовані на полегшення життя людини і створення певного комфорту.

  Якщо врахувати, що Андроїд приставка для телевізора здатна перетворити звичайний телевізор в щось подібне великому планшету, питання про актуальність і доцільність її купівлі відпаде автоматично. За допомогою цього механізму кожен користувач має право самостійно вибирати, які програми і додатки встановити на свій телевізор. Головне, щоб було доступно підключення до Інтернету.

Перд тим як купити ТВ приставку пропонуємо ознайомитися з її основними характеристиками.

Смарт ТВ приставка являє собою невеликий комп'ютер, монітором для якого стане ваш телевізор. Працює цей девайс під управлінням операційної системи Android, яка за останні роки зуміла сподобатися багатьом користувачам смартфонів і планшетів. Простими словами - це приставка до телевізора для Інтернету, своєрідний Mini PC.

  За допомогою даного гаджета ваш телевізор придбає всі функції класичного планшета або кишенькового комп'ютера. На телевізорі можна буде дивитися фільми і відео ролики з Інтернету, слухати улюблену музику, спілкуватися в соціальних мережах, працювати, дивитися IPTV і виконувати безліч інших функцій. Свобода користування обмежується лише вашим виходом в Інтернет.

Чому вигідно купити Андроїд приставку?

  Переваги подібної покупки очевидні. За допомогою даного девайса ви не тільки отримуєте зручність в користуванні телевізором, але й заощаджуєте гроші на покупку DVD-плеєра і планшета, так як смарт приставка Андроїд виконує ті ж функції, що і згадані пристрої.

  Купити Смарт ТВ приставку для телевізора можна з тієї причини, що вона має компактні габарити. Як правило, розмір подібного гаджета не перевищує габаритів блокнота. До пристрою підключається всього 2 шнура: HDMI для підключення до телевізора і блок живлення.

  Варто відзначити, що приставка смарт ТВ володіє значним асортиментом моделей які часто називають ТВ приставка, TV Box, Android Smart TV Box, Mini PC, Android Mini PC, Android TV. Кожен користувач може підібрати для себе оптимальний варіант даного пристрою, грунтуючись на його процесорі, кількості підтримуваних аудіо і відео форматів, спектрі виконуваних функції і дизайні.

ТВ приставка на Android може використовуватися в різних сферах людського життя, наприклад:

• Готельно-ресторанний бізнес.
• При проведенні презентацій або тренінгів.
• Як ігрова приставка.
• В якості робочого комп'ютера.
• Для перегляду фільмів і відео роликів Full HD якості.
• Для перегляду телебачення через Інтернет.

  Якщо ви вирішили купити Андроїд ТВ приставку, то ніколи не пошкодуєте про свій вибір. Це незамінний аксесуар для сучасної, розвиненої і цілеспрямованої людини, якій важливий комфорт і економія свого часу.

  Для того, щоб встановити Android Smart TV Box Вам необхідно лише зателефонувати за номером: тел. (063)770-99-66 або тел. (098)257-70-72.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

Цифрове телебачення Т2 у Львові

t2

У Вас сучасний телевізор?

Ви бажаєте переглядати канали у хорошій якості?

Ви проживаєте на окраїні або за межами міста?

Ви втомилися сплачувати кошти за кабельне телебачення?

Компанія Starcom Service зможе зробити Ваші мрії реальністю!

  Більшість населення України сьогодні дивиться з ефіру 10-15 телепрограм «старого» аналогового телебачення в поганій якості. Якщо ви одні з них, то вам треба знати, що весь світ активно переходить на нове цифрове телебачення. Єврокомісія зобов'язала країни Європейського Союзу закінчити перехід на цифрове ефірне ТБ вже до 2015 р. Україна також взяла на себе зобов'язання перейти на цифрове ефірне телебачення та забезпечити покриття цифровим ефірним сигналом не менше 95% території.

Що потрібно для переходу на цифрове ефірне телебачення Т2:

• Цифровий ефірний приймач або САМ - модуль.
• Антена дециметрового діапазону.
• Фахівець, який зможе правильно встановити антену та налаштувати обладнання.

  Якщо Ви не взмозі самостійно встановити антену для прийому цифрового ефірного телебачення або не знаєте як здійснити налаштування обладнання, то Ви завітали саме туди, де Вам зможуть допомогти.

  Наші фахівці із задоволенням встановлять антену для прийому цифрового ефірного телебачення та налаштують обладнання.

Вам необхідно лише зателефонувати за номером: тел. (063)770-99-66 або тел. (098)257-70-72

P.S.

Вже з 01.08.18 в Україні заплановано відключення аналогового телевізійного мовлення в Києві та Кіровоградській області.

А з 1 вересня 2018 така доля повинна спіткати всю Україну.
(ПОСТАНОВА від 13 червня 2018 р. № 509)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

test

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.67 (3 Голосов)

Політика конфіденційності

      1. Інформація

Ми збираємо інформацію при реєстрації на сайті або відправленні заявки. Інформація включає в себе ім'я, адресу електронної пошти та номер телефону.

      2. Подальше використання інформації

Інформація, яку ми отримуємо від Вас, може бути використана, щоб:

- Задовольнити Ваші індивідуальні запити що до надання послуг які написані на сайті.

- Запропонувати краще рішення.

- Невпинна робота над якістю нашого сайту.

- Удосконалити підтримку користувачів.

- Звернутися до Вас по електронній пошті або телефону.

- Організувати акцію, конкурс і запросити Вас взяти участь.

      3. Захист особистих даних

Ми є єдиними власниками даних зібраних на сайті starservice.com.ua. Ваші особисті дані не будуть передані третім особам, за винятком необхідних даних для виконання запиту або транзакції, наприклад, при відправці замовлення.

      4. Розкриття інформації стороннім

Ми не розголошуємо особисті дані третім особам. Це не відноситься до наших надійних партнерів які допомагають нам в роботі сайту та поліції у справах за умови, що вони погоджуються зберігати політику конфіденційності наших користувачів.

      5. Захист інформації

Ми використовуємо різні засоби безпеки, щоб гарантувати збереження Ваших особистих даних. До Ваших послуг найсучасніше шифрування. Тільки ті співробітники, які працюють з конкретним завданням отримують доступ до особистих даних. Сервер і електронні носії знаходяться в безпечному оточенні.

Використання файлів «cookie»

Файли «cookie» виконують функцію поліпшення доступу до сайту starservice.com.ua. Також вони допомагають визначити найбільш популярні запити для маркетингової аналітики.

      6. Згода

Користуючись послугами нашого сайту, Ви автоматично погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

Налаштування SMART TV у Львові

   Ви купили телевізор з функцією Smart, але при цьому не можете знайти часу самостійно розібратися з його налаштуванням? Пропонуємо Вам скористатися нашою послугою - Налаштування Smart TV у Львові. Ми швидко підключимо і налаштуємо Смарт ТВ в зручні для Вас день і час. Ви дізнаєтеся багато нового та цікавого !!!

   На сьогоднішній день вже багато користувачів обзавелися телевізорами з функцією Smart, але далеко не всі знають про можливості таких телевізорів. Одним з багатьох переваг таких телевізорів можна вважати можливість перегляду IPTV. Для тих хто не знає, IPTV являє собою сучасне цифрове телебачення, яке набагато перевершує за якістю картинки і звукового супроводу більшість аналогових каналів.

   З IPTV Ви зможете переглядати безліч каналів різної тематики. Існує кілька способів підключити IPTV телебачення до телевізора. Хочеться відзначити, що для підключення IPTV в багатьох випадках потрібно наявності спеціальної приставки, якщо Ваш телевізор має функцію Smart, то наявнісь приставки Вам не буде потрібно.

   Використання IPTV телебачення буде можливо завдяки встановлення на телевізор спеціального додатку. Варто відзначити, що не всі телевізори вийде налаштувати на відтворення IPTV таким методом. 

   Перш ніж встановлювати і налаштовувати віджет для перегляду IPTV на телевізорі, Ви повинні підключити телевізор до Інтернету. Не будемо загострювати на цьому увагу, всі подробиці даного підключення кабелем або за допомогою Wi-Fi ми вже розбирали. Тільки після того, як Ви здійснили працездатне підключення телевізора до Інтернету, можна починати процедуру встановлення необхідного віджету.

   Ще однією важливою перевагою телевізорів з фунцією Smart, є можливість доступу до різного роду медіаконтенту в Інтернеті (фільми, музика, фотографії).

Наші послуги:

• Підключення телевізора до Інтернету (проводове або Wi-Fi).
• Встановлення та налаштування віджетів для Smart-TV.
• Встановлення програм для перегляду on-line фільмів, серіалів і т.д.
• Встановлення та налаштування IPTV (цифрового Інтернет телебачення більше 100 каналів).
• Оновлення ТВ до останньої версії.
• Професійна настройка зображення (яскравість, контрастність, чіткість).
• Підключення кабельного та супутникового телебачення (за бажанням).
• Монтаж телевізора на стіну будь-якої складності (за додаткову плату).

Для того щоб замовити послугу налаштування Smart TV у Львові або отримати консультацію достатньо лише зателефонувати нам за номером тел. (063)770-99-66.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.40 (10 Голосов)
Ми в соціальних мережах :

 

      
Знайти нас на Google+
Вы здесь: Home Uncategorised